NameScroll

Kurumsal Rehber ve Mesajlaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.3 MB
  • Version 1.1.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Komote
Name Scroll uygulamasını kullanarak şirketinizde çalışan tüm personelin iletişim bilgilerini kayıt altına alarak kolaylıkla iletişime geçebilecek, personelin birbiri ile kolay iletişim kurmasını sağlayabileceksiniz.

NameScroll uygulamasını kullanarak şirketinizde çalışan tüm personelin iletişim bilgilerini kayıt altına alarak kolaylıkla iletişime geçebilecek, personelin birbiri ile kolay iletişim kurmasını sağlayabileceksiniz.

Şirket içerisinde personelin birbiri ile iletişime girmesi oldukça zor olabilir. Ulaşmak istediğiniz bir personel için artık hiç uğraşmak zorunda kalmayacak, Name Scroll uygulamasını kullanarak istediğiniz kişiye çok kolay şekilde ulaşabileceksiniz. Uygulamanın son derece kolay şekilde kontrol edilebilen bir menü kullanılarak tasarlanmış olması da uygulamayı kullanışlı hale getirerek zahmetsiz kullanım olanağı sağlıyor. Ayrıca uygulamanın şık tasarıma sahip olan menüsü de oldukça göz alıcı olmuştur.

NameScroll uygulaması ile firmada çalışan tüm personeli departmanlarına göre ayrılmış olarak bulabilecek, bilgilerini açıp resimli olarak telefon numaralarını görebilecek ve direkt iletişime geçebileceksiniz. Name Scroll uygulaması sayesinde artık bir personele ulaşmak için sekreteri ya da yardımcınızı aramak zorunda kalmayacaksınız. Üstelik bu mükemmel uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

NameScroll indir
DİĞER SÜRÜMLER