NameScroll

Kurumsal Rehber ve Mesajlaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.2 MB
  • Version 1.1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma NameScroll
Name Scroll uygulaması ile firma çalışanlarının ve firma veritabanlarındaki diğer kontakların iletişim bilgilerini kullanarak, firma çalışanları anında birbirlerinin ve müşterilerin iletişim bilgilerine, resim ve diğer detaylı bilgilerine erişmesine olana

Name Scroll uygulaması ile firma çalışanlarının ve firma veritabanlarındaki diğer kontakların iletişim bilgilerini kullanarak, firma çalışanları anında birbirlerinin ve müşterilerin iletişim bilgilerine, resim ve diğer detaylı bilgilerine erişmesine olanak sağlayan kullanışlı bir Kurumsal Rehber ve Mesajlaşma Uygulamasıdır.

Orta ve büyük ölçekli firmaların tüm birimleri arasındaki iletişim kopukluğunu gidermeyi hedefleyen Name Scroll, kurum içi tüm kişi ve rehber kayıtlarını bir araya topluyor, dosya paylaşımı, mesajlaşma ve raporlama özellikleri ile birlikte kullanıcılarına sunuyor.

Android, iOS ve Windows sürümlerine sahip olan uygulama ile dilediğiniz kadar rehber oluşturabilir, dilediğiniz kişi veya kurumlar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca departmanlar kendi rehberlerini oluşturarak sadece kendi aralarında kullanıma açabiliyorlar. Bunun yanı sıra paylaşılan dökümanlara erişim de organizasyon şemasına göre şekillendirilebiliyor.

Kurumlarda zaman kaybını önlemek ve verimliliği arttırmak için geliştirilmiş uygulama, personel veya müşterilerinizin rehber bilgilerinin yanı sıra resim ve diğer detaylı bilgilerini de sunuyor.

Ayrıca firma ve kurumların herkese aşık dosyalarına erişim imkanı sunan Name Scroll ile harita özelliğini kullanarak, o an yakınınızda olan müşterilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kurumsal kontak bilgilerinin prati ve güvenli bir şekilde paylaşılmasını sağlayan Name Scroll uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
NameScroll indir
DİĞER SÜRÜMLER